AWILUX ze zgrzewaniem bezwypływkowym od URBAN POLSKA

 

Specjalne głowice służące do frezowania doczołowego i obwodowego posiadają dwa równoległe zespoły frezów z łopatkami na osi rotacyjnej, aby w jednym procesie frezowania móc obrabiać dwa elementy równocześnie. Każdy z frezów posiada obręcz szczotkową do oczyszczania skrawanej powierzchni profili PVC. Centrum składa się z 13-osiowej zgrzewarki czterogłowicowej i 4-osiowej oczyszczarki do naroży. Na tym centrum, oprócz zgrzewania bezwypływkowego, można zgrzewać profile również metodami tradycyjnymi, z wypływką w zakresie od 0,2 mm do 2,0 mm. Istnieje także możliwość zgrzewania profili z nakładkami aluminiowymi zamontowanymi na profil PVC przed zgrzaniem. 
 
Po raz pierwszy zastosowany zostanie też specjalny frez trzpieniowy do frezowania wewnątrz komorowych przekładek aluminiowych stosowanych w profilach SchücoLiving AluInside, aby móc zgrzewać tego typu profile bez ich wcześniejszego przygotowania na osobnym stanowisku pracy. Jeszcze jedną ważną funkcją multifunkcyjnego centrum zgrzewająco-czyszczącego jest możliwość obróbki wszelkich kombinacji profili: zgrzewania, czyszczenia i frezowania „trójkątów” – przy zgrzewaniu wąskich profili z szerokimi.
 
Na zamówionej oczyszczarce będą od razu wiercone zawiasy w ramach, aby wyeliminować tę czynność na późniejszym etapie produkcji, i żeby mogło się to odbywać na gotowym zgrzanym elemencie w celu osiągnięcia jeszcze większej dokładności wiercenia zawiasów. Poza tym AWILUX zamówił też wysokiej jakości specjalne, uniwersalne prowadnice systemowe sprężynowe dla profili z uszczelkami dla uzyskania jeszcze większej jakości oferowanych przez siebie produktów. 
 
Pokazuje to, jak ważne dla tego producenta okien w klasie premium jest motto zawarte w logo firmy, którego się trzymają – AWILUX niesamowita jakość życia – AWILUX AMAZING LIFE QUALITY.
 
Zespół URBAN Polska życzy firmie AWILUX, aby dalej konsekwentnie realizowała swoje motto.
 
 
Żródło:Oknonet.pl

Prezentacja URBAN CUT Q - FORM PREMIUM - YouTube

Może zainteresuje Cię również: