OKNO-POL Sp. z o.o. z Mnikowa ponownie stawia na młodszy i nowocześniejszy park maszynowy produkcji URBAN.

OKNO-POL to wieloletnie doświadczenie, dziesiątki udanych realizacji, ugruntowana obecność na rynkach europejskich i szeroka gama produktów spełniających rygorystyczne normy Unii Europejskiej potwierdzone certyfikatami, znakami CE oraz opiniami renomowanych instytutów: niemieckiego ift Rosenheim i słowackiego TSUS!

Nowoczesny park maszynowy produkcji URBAN stanowią tutaj urządzenia najnowszej generacji, w tym wysokiej klasy zgrzewarki 4 głowicowe serii AKS 6600 z automatycznymi oczyszczarkami SV530-C. W ostatnim czasie zainstalowaliśmy tam dwie takie nowe linie zgrzewająco-czyszczące!

Każda z nich oprócz podstawowych zadań, może również dodatkowo: zgrzewać w kształcie U, aby progi aluminiowe w drzwiach były montowane w czasie chłodzenia elementu!

Posiadają system zgrzewania – PLL – zwiększający wytrzymałość zgrzewanych naroży nawet o 20% w stosunku do innych zgrzewarek.

Posiadają specjalne noże ograniczające wypływkę ze stali utwardzanej COLOR S2, oraz specjalny kontroler temperatury luster grzewczych Bus Regler!

Nie sposób nie wspomnieć o dużej i mocnej stacji obracania WT 535 w oczyszczarce, dedykowanej do dużych i ciężkich konstrukcji okiennych z jakich słynie OKNO-POL!

Dziękujemy za ponowne okazanie nam zaufania i życzymy kolejnych, wielu, owocnych lat pracy na naszych maszynach!

Może zainteresuje Cię również: