STOLLAR SYSTEMY OKIENNE

W tych trudnych czasach związanych z pandemią COVID-19 w Polsce i na świecie, firma URBAN Polska nie zwalnia tempa i pod koniec kwietnia zakończyła montaż ostatniego z trzech nowo zakupionych centr obróbczo-tnących TANDEM-SCHIRMER w firmie STOLLAR SYSTEMY OKIENNE Suwałki.


Uzbrojenie zakładu w te precyzyjne i wydajne centra obróbczo-tnące pozwoli dostarczyć klientom na rynku krajowym i zagranicznym perfekcyjnie wykonane okna dopasowane do potrzeb i wymagań klientów.

Powtarzalność, precyzja i dokładność maszyny gwarantuje firmie STOLLAR SYSTEMY OKIENNE produkcję na stałym i wysokim poziomie jakościowym i wydajnościowym. Aby osiągnąć ten cel, potrzebne jest wsparcie zaawansowanych maszyn i centr obróbczych, które eliminują błędy ludzkie i zapewniają pełen komfort eksploatacyjny.

Dzięki inwestycji w centra obróbcze Schirmer (to już ponad 2400 centr Schirmer uruchomionych na świecie), firma STOLLAR SYSTEMY OKIENNE ma stać się jeszcze bardziej wiarygodnym i jeszcze bardziej liczącym się producentem stolarki okiennej na rynku europejskim.

Dodając do tego jeszcze nowoczesne zarządzanie i stały rozwój przedsiębiorstwa można spokojnie powiedzieć, że sukces jest gwarantowany, czego życzy URBAN Polska Team!

Może zainteresuje Cię również: