ALSECCO idzie naprzód z URBAN Polska/SCHIRMER

URBAN POLSKA wraz z SCHIRMER zainstalowała dwa nowe centra tnąco-obróbcze TANDEM z rozbudowanymi modułami do cięcia i obróbki profili PVC, z opcjami wiercenia dybli, klamek i innymi obróbkami specjalnymi.

Maszyny wyposażone są również w trzy automatyczne i niezależne moduły do montażu zaczepów w ramie pod okucia WINKHAUS. Zaprogramowanych jest prawie 200 różnych profili, na których pracuje ALSECCO. W sumie firma posiada już 8 maszyn SCHIRMER w swoim zakładzie w Nysie.

Jak tłumaczy URBAN POLSKA, SCHIRMER to solidna i masywna konstrukcja maszyny, zbudowana z najlepszych obecnie dostępnych podzespołów na rynku: mechanicznych BOSCH-REXROT, pneumatycznych FESTO i elektronicznych BECKHOFF. URBAN POLSKA dostarczył także do nowej inwestycji ALSECCO wiele maszyn własnej produkcji z zakresu logistyki produkcyjnej i maszyn dodatkowych.

Firma ALSECCO jest jednym z największych producentów stolarki otworowej w Polsce. Funkcjonuje na rynku od 1997 roku, a jej szeroka oferta obejmuje okna plastikowe, aluminiowe, drzwi podnośno-przesuwne, drzwi zewnętrzne, rolety zewnętrzne oraz szyby. Dzięki dalekowzrocznej polityce fabryka może pochwalić się tysiącami zadowolonych klientów. Produkty marki ALSECCO trafiają do wielu krajów Europy, a obecnie prowadzona jest ekspansja na inne kontynenty.

 

żródło: oknonet.pl

Może zainteresuje Cię również: