EUROCOLOR

Firma EUROCOLOR z Pyskowic zamówiła w firmie URBAN POLSKA drugie wysokowydajne centrum tnąco-obróbcze SCHIRMER do profili PVC z modułem obróbczym 6 osiowym oraz trzy tarczowym zespołem cięcia profili oraz automatem do przykręcania wzmocnień stalowych i wiercenia dybli typu AMS 6020DB firmy URBAN.

Wysoka wydajność (jednoczesna obróbka profili z obu stron) oraz elastyczność urządzeń zdecydowała, że w związku z rozwojem zakładu i zwiększeniem mocy produkcyjnych postanowiono powiększyć istniejący park maszynowy o kolejnego SCHIRMERA.

„Dobra współpraca z firmą URBAN Polska, profesjonalny serwis, szybki dostęp do części i serwisu Online – zdecydował, że postanowiliśmy zakupić drugi taki zestaw” – mówi Grzegorz Gazda, członek Zarządu firmy EUROCOLOR.

W Polsce jest już dużo ponad 40 sztuk, a na świecie blisko 2900 sztuk różnego rodzaju centrów tnąco-obróbczych mniej lub bardziej zautomatyzowanych – w zależności od potrzeb klienta.

Dzięki budowie modułowej istnieje zawsze możliwość dalszej rozbudowy maszyn o kolejne funkcje obróbcze na profilu PVC i PVC ze wzmocnieniem stalowym, czy też o moduły frezujące profile i uszczelki oraz okuwające zaczepami kompletną ramę i słupek okienny. Maszynę można także doposażyć w robota wkładającego stal i robota sortującego profile na wózkach – i to zawsze bez straty wydajności początkowej maszyny - tłumaczą przedstawiciele URBAN POLSKA.

Zamawiając kolejne centrum obróbczo-tnące SCHIRMER, zarząd EUROCOLOR pomyślał o dalszym rozwoju firmy i produkcji, a zespół URBAN Polska życzy zadowolenia z pracy na nowej maszynie i dziękuje za zaufanie, którym został obdarzony.

Może zainteresuje Cię również: