Kolejne trzy maszyny SCHIRMER od URBAN Polska w fabryce EKO-OKIEN

Od ponad 20 lat firma EKO-OKNA stawia na ciągły rozwój swojego zakładu i swoich produktów, chociażby takich jak okna HFL (drewnopodobne). Razem u tego największego producenta okien w Europie pracuje już 8 wysokowydajnych maszyn TANDEM produkcji Schirmer. Jedno z centr jest dedykowane dla okien przeznaczonych na rynki zachodnie: np. holenderskie dla profili o głębokości zabudowy do 130 mm czy okien francuskich o głębokości zabudowy nawet do 190 mm.
 

Największą zaletą centr tnąco-obróbczych TANDEM oraz ich przewagą nad konkurencją jest ich wysoki poziomo automatyzacji, modułowości, innowacji i wydajności! Maszyny są „szyte na miarę” potrzeb i możliwości klienta i umożliwiają niestandardowe rozwiązania w zakresie obróbki profili. Rezultatem są innowacyjne koncepcje, które nasi doświadczeni specjaliści planują i wdrażają zgodnie z zasadą modułową Schirmera. Klienci na całym świecie ufają naszej zaawansowanej technologii przetwarzania profili: skrojone na miarę linie do obróbki profili, które mogą więcej! Mówiąc krótko: Schirmer jest po prostu modułowy i wydajny.

 
Linie do obróbki profili Schirmer są budowane i testowane w praktyce od wielu lat. Każda maszyna – zanim trafi do zakładu klienta – jest montowana na halach produkcyjnych firmy Schirmer, tam jest też testowana i, po pozytywnych wynikach, demontowana, a następnie montowana ponownie w zakładzie producenta. Rezultatem są dostosowane do indywidualnych potrzeb linie do obróbki profili, które nie tylko mogą ciąć i obrabiać profil, ale również frezować uszczelki, słupki, połączenia HFL, rowki pod okapniki aluminiowe itd. 
Można je łączyć z centrami tnącymi stal (włącznie z robotem do wkładania stali), stacjami do montażu zaczepów oraz w pełni automatycznym sortownikiem. W tym samym czasie mogą odbywać się różne obróbki profili. Takie właśnie maszyny zostały zainstalowane w EKO-OKNA. 
 
Zespół URBAN Polska życzy firmie EKO-OKNA zadowolenia z pracy na nowych centrach tnąco-obróbczych i dziękuje za zaufanie, którym został obdarzony.
 
 
Żródło: Oknonet.pl

 

Może zainteresuje Cię również: